Samarqand viloyat xalq ta’limi boshqarmasi xodimlari haqida ma’lumot

Samarqand viloyat xalq ta’limi boshqarmasi shtat jadvali bo‘yicha xodimlar haqida ma’lumot

№  Tuzilmaviy bo‘limlar va lavozimlar nomi  F.I.Sh  
       Boshqaruv apparati


1  Boshliqni birinchi  o‘rinbosari  Saidov Qo‘ldosh Isakulovich  
2  Boshliq o‘rinbosari  Jangirov Ozod Joniqulovich  
3  Boshliq o‘rinbosari  Suyarov Elmurod Shomurodovich  
4  Bosh yuristkonsult  Qurbonova Gulnora Ergashevna  
5  Matbuot kotibi  

Kadrlar bo‘limi

 
6  Bo‘lim boshlig‘i  Ishmuradov Jo‘rabek Astanakulovich  
8  Yetakchi mutaxassis  Yaxьyayeva Guljaxon Muslimovna  


Axborot-kommunikasiya texnologiyalarini joriy etish va rivojlantirish bo‘limi


9  Bo‘lim boshlig‘i  Sulaymonov Komiljon Raxmatullayevich  
10  Yetakchi mutaxassis  Eshpulatov Mexroj Aslamjonovich  


Ijro intizomi va murojaatlari bilan ishlash bo‘limi


12  Bo‘lim boshlig‘i  Boliyev Abdurahmon Siddikovich  
13  Bosh mutaxassis  Narzullayev Yodgor Bo‘riboyevich  


Umumiy o‘rta ta’lim muassasalarini faoliyatini muvofiqlashtirish bo‘limi


14  Bo‘lim boshlig‘i  Boltayev Farrux Farxodovich  
15  Bosh mutaxassis  Usmanova Nargiza Komilovna  
16  Yetakchi mutaxassis  Boboxonov Elyor Mustafo o‘g‘li  
17  Yetakchi mutaxassis  Haydarov Sanjar Ulug‘bek o‘g‘li  


Ta’lim sifati monitoringi bo‘limi


18  Bo‘lim boshlig‘i  Karimov Latif Abduhakimovich  
19  Bosh mutaxassis  Salimova Gulmira Qurbanovna  
20  Bosh mutaxassis  Xo‘jamqulov O‘tkam Murodimovich

  
Darsliklar va adabiyotlar shoʻbasi


21  Shoʻba mudiri  Norqo‘ziyev Bahodir Xudoyorovich  
22  Yetakchi mutaxassis  Hakimov Bobomurod   


Metodik  xizmat bo‘limi

23  Bo‘lim boshlig‘i 

24  Fanlar bo‘yicha metodist  Ibragimov Nurali Yaxshiboyevich  
25  Fanlar bo‘yicha metodist  Abduraxmonova Dilorom Anvarovna  
26  Fanlar bo‘yicha metodist  O‘rinova Gulchehra Xabibullayevna  
28  Fanlar bo‘yicha metodist  Jo‘rayev Narzullo Sa’dullayevich  
30  Fanlar bo‘yicha metodist  Suvonov Jamshid Tirkashevich  
31  Fanlar bo‘yicha metodist  Davronov Anvar Esanmurodovich  


Sog‘lom ovqatlantirishni tashkil etish va tibbiy xizmat ko‘rsatishni muvofiqlashtirsh shu’basi


34  Shoʻba mudiri  Yakubov Murodillo Shavkat o‘g‘li  
35  Yetakchi mutaxassis  Xudoynazarov Shaxriddin Nuridinovich  


Ma’naviy-axloqiy tarbiya va maktabdan tashqari ta’lim bo‘limi


36  Bo‘lim boshlig‘i  Olimov Akmal Axatovich  
37  Bosh mutaxassis  Xalilov Tolib Umir o‘g‘li  
38  Bosh mutaxassis  Yo‘ldashev Jaxongir Norxo‘roz o‘g‘li  


Bolalarni ijtimoiy himoyalash va qo‘llab-quvvatlash shoʻbasi


39  Shoʻba mudiri  Ochilov Oloviddin Saloxiddinovich  
40  Yetakchi mutaxassis  Bekbutayev Erkin O‘ktamovich  


Pedagogik-psixologik tashxis faoliyatini tashkil etish shoʻbasi


41  Shoʻba mudiri  Gʻoziyev Xurshed Niyatqobilovich  
42  Yetakchi mutaxassis  O‘tamurodov Samandar Gʻulom o‘g‘li  


Moliyaviy taxlil va rejalashtirish bo‘limi


43  Bo‘lim boshlig‘i  Saparov Akbar Bolibekovich  
44  Bosh mutaxassis  Xoliqulov Ilxom Abdo‘muminovich  


Buxgalteriya hisobi va davlat xaridlari bo‘limi


46  Bo‘lim boshlig‘i  Safarov Shuxrat Rajabovich  
47  Yetakchi mutaxassis (hisobchi)  Norjigitov Asliddin Zayniddin o‘g‘li  


Xalq ta’limi muassasalarini qurish, ta’mirlash va jixozlash, bino inshoatlardan foydalanishni muvofiqlashtirish va davlat-xususiy sherikchilik bo‘limi


48  Bo‘lim boshlig‘i  Xursandov Akmal Rustamovich  
49  Bosh mutaxassis  Karimov Islombek Toxir o‘g‘li  
50  Yetakchi mutaxassis  Chinniyev Bunyod Raxmonovich  
51  Yetakchi mutaxassis  Beknazarov Sanjar Obidjonvich  
52  Yetakchi mutaxassis  Sunnatov Bekzodjon Ilxomjon o‘g‘li